Ботулінотерапія

У клініці МайДерм лікарі використовують найбільш сучасний ботулотоксин, ліцензування препарат XEOMIN.
Ксеомін – чиста ботулінотерапія нового покоління без чужорідних білків.

Особливості Ксеомін (XEOMIN®):

Відмінний результат при маленьких дозах, можливість застосовувати пацієнтам з алергією в анамнезі і наймолодшим пацієнтам.

Відсутність міграції в сусідні тканини, що зберігає природну міміку без зморшок.

Ніяких слідів і набряків – можете пройти процедуру в обідню перерву.

Незважаючи на те, що сироватку вводять під шкіру за допомогою ін’єкцій, процедура безболісна і швидка – 30-40 хвилин. Перевага Ксеомін ще і в тому, що він розгладжує зморшки, але майже не впливає на міміку обличчя. Тобто міміка людини не блокується.

Ксеомін застосовують переважно для розгладження зморшок. Але мало хто знає, що ботулотоксини також допомагають позбутися від підвищеного потовиділення (гіпергідрозу) і безконтрольного смикання очей (блефароспазму). Іноді подібні препарати призначають при лікуванні мігрені.

Підготовка до ін’єкцій нескладна. За кілька днів до процедури не можна приймати препарати, які погіршують згортання крові, пити алкоголь. Щоб зменшити ймовірність появи набряків, рекомендується також відмова від куріння.

Після процедури протягом 4 годин необхідно тримати обличчя вертикально: не лягати, не закидати голову назад і подібне. Тиждень після процедури слід уникати тривалого перебування на сонці, утриматися від відвідування лазні, сауни. На цей час також рекомендують відмовитися від алкоголю і прийому антибіотиків.

Після введення ботулотоксином можлива поява на шкірі невеликих синців або набряклість. Це часте явище, тому турбується не варто: все пройде через 3-5 днів. На цей час необхідно відмовитися від косметики. Також іноді виникає проблема сухості очей. В такому випадку підійдуть прості зволожуючі краплі.

Розгладження зморшок в клініці MyDerm

Перед тим як приступити безпосередньо до процедури фахівець проконсультує Вас, уважно огляне шкіру і задасть кілька запитань (про алергічних реакціях, проблеми зі шкірою і інші).

Ін’єкції Ксеомін – ювелірний процес. Для збереження рухливості м’язів обличчя необхідно правильно розрахувати кількість препарату і точно намітити точку введення. Щоб домогтися вищої майстерності наші фахівці регулярно відвідують майстер-класи від виробників препаратів і всілякі конференції. Кожен косметолог в MyDerm має великий досвід як безпосередньо введення ін’єкцій, так і консультування (визначення проблемних зон і необхідної кількості препарату, виявлення протипоказань).

З 2002 року препарати, що містять ботулотоксини визнані безпечними для людини. З тих пір кількість бажаючих розгладити зморшки безперестанку зростає. Однак, варто пам’ятати, що і ця процедура має протипоказання:

  • непереносимість препарату;
  • міастенія або м’язова слабкість;
  • інфекції шкірних покривів в стадії загострення;
  • гострі і хронічні захворювання;
  • вагітність і період лактації;
  • прийом аміноглікозидів або спектиномицина;
  • низька здатність згущуватися крові.

Щоб дізнатися більше подробиць і отримати відповіді на хвилюючі Вас питання, запишіться на консультацію по одному з телефонів:

+38 (044) 513 32 77,

+38 (067) 410 44 55,

+38 (063) 201 44 55.

Назва послуги
Ціна, ₴
Горизонтальні зморшки чола (ін’єкції Xeomin), 20 од.
2400
Міжбрівна зморшка (ін’єкції Xeomin), 20 од.
2160
Зморшки в зовнішніх кутах очей (ін’єкції Xeomin), 10-15 од.
2100
Зморшки на спинці і крилах носа (ін’єкції Xeomin), 8 од./2сторони
1140