Ін'єкційна корекція

blank

Гіалуронова кислота є натуральним компонентом, присутньому майже у всіх шкірних тканинах людини. Цей компонент виконує дуже важливі функції в організмі, такі як: транспортування рідини в тканинах і її розподіл. Простими словами, гіалуронова кислота займається постачанням води в нужденні ділянки шкіри. Власна гіалуронова кислота виробляється за рахунок фібробластів (фібробласти - клітини сполучної тканини організму).

Згодом зміст в дермі цієї настільки корисною кислоти, до величезному жаль, значно зменшується і наша шкіра поступово втрачає вологу, стає сухішою, менш еластична, з'являються зморшки. Гіалуронку часто застосовують в косметології та медицині і є найбільш безпечним препаратом, вона не відторгається організмом, так як вже говорилося раніше, є натуральним компонентом. Таким чином, гіалуронова кислота, виконує роль "філлера" (філлер - наповнювач, англ. знач. to fill - наповнювати), тобто заповнює місця зморшок і нормалізує водний баланс шкіри. Шкіра стає більш пружна і еластична, поліпшується мікрорельєф, відбувається запобігання мімічних зморшок.

Поговоримо про естетичне застосуванні цього продукту, який використовують для ін'єкцій - коригувальних риси обличчя. Вибір філлера багато важливий для корекції в естетичній медицині.

Ін'єкції Xeomin застосовуються для таких ділянок:

  • зморшки очні ("гусячі лапки");
  • "міжбровні зморшки";
  • "носогубні складки";
  • чоло;
  • губи (корекція повністю/контур/куточки).

Вартість ін'єкційної корекції