Дерматологія – напрямок клінічної медицини, який займається вивченням структури і функцій шкіри в нормальному і патологічному стані, профілактикою хвороб шкіри і її лікуванням. Серед найбільш поширених шкірних захворювань лідирують бородавки, прищі, вугрі, свербіж і запалення. Будь-яке дерматологічне захворювання вносить дискомфорт в повсякденне життя людини, а крім того, може бути передвісником більш серйозної недуги. Саме тому не варто зневажливо ставитися до подібних проблем і оперативно реагувати на перші симптоми.

Шкіра людини є складним механізмом, який виступає першим бар’єром на шляху небезпечних і шкідливих впливів ззовні. Незважаючи на видиму податливість і тонкість, шкіра відрізняється підвищеною міцністю і здатністю до швидкої регенерації. Однак не варто перебільшувати її можливості, так як і будь-який захист, шкірі потрібно багато уваги, турботи і профілактики.

Діагностика в дерматології

Сучасні медичні установи дозволяють швидко виявляти відхилення і стежити за станом шкіри. Це особливо актуально для мешканців великих міст, де підвищується ризик дерматологічних захворювань: шкіра людини, що живе у місті, рідко піддається фізичним або механічним впливам, але вкрай схильна до різних бактеріологічних і хімічних загроз.

Для нас вкрай важливо діагностувати відхилення від норми на ранніх стадіях, щоб запобігти ослаблення захисних властивостей шкіри і розвитку супутніх захворювань.

У медичному центрі «MyDerm» турботу про Вашу шкірі візьмуть під контроль кращі фахівці-дерматологи. Клініка оснащена сучасним обладнанням, передовими і традиційними технологіями.

Що ми лікуємо?

У відділенні дерматології проводиться професійна діагностика, профілактика і лікування всіх захворювань шкіри, будь-яких патологій нігтів і волосся. Серед найбільш поширених захворювань зустрічається:

 • вугрі (акне);
 • папіломи і бородавки;
 • грибкові захворювання шкіри;
 • екземи;
 • дерматити;
 • алергічні реакції;
 • псоріаз і лишай;
 • вітіліго;
 • лабіальний герпес;
 • невуси, родимки;

Крім того, ми проводимо: біоревіталізацію обличчя і тіла, фототерапію, плазмоліфтінг, збільшення губ, кріомасаж, патогістологічні дослідження, кріодеструкцію і багато іншого.

Ваші можливості в «MyDerm» – точна діагностика і швидке лікування всіх захворювань шкіри, нігтів і волосся. Наш медичний центр підтримує тісні зв’язки з передовими європейськими клініками і використовує кращі методики доступні в світовій дерматології.

Previous
Next

  Наші дерматологи

  Лага Наталія Петрівна
  Лага Наталія Петрівна
  Головний лікар, дерматовенеролог, дерматоонколог
  Єфімова Юлія Олександрівна
  Єфімова Юлія Олександрівна
  Дерматолог, дитячий дерматолог, трихолог, дерматоонколог
  Остапець Тетяна Іванівна
  Остапець Тетяна Іванівна
  Лікар-дерматовенеролог, дерматолог дитячий, дерматоонколог, трихолог
  Бровченко Ірина Віталіївна
  Бровченко Ірина Віталіївна
  Лікар-дерматовенеролог, дерматоонколог, трихолог
  Ель-Голам Максим Жозефович
  Ель-Голам Максим Жозефович
  Дерматолог, трихолог, косметолог
  Бойчук Тетяна Романівна
  Бойчук Тетяна Романівна
  Дерматовенеролог, дитячий дерматолог, трихолог, алерголог